Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sevgiliye doğum günü sözleri ile bu özel gününde onu en mutlu eden kişi siz olabilirsiniz. Bir yaş daha olgunlaştığı bu günde, beraber geçireceğiniz yılları düşünüp birlikte yaşlanmayı hayal edebilirsiniz.

Herkes doğum gününde güzel mesajlar almak ister. Sevgiliye doğum günü mesajları da uzaktaki sevgiliniz için en büyük mânevî hediyedir. Uzakta olmasa bile, o gün sevgilinizin yanına gitmeden önce güne başlarken özel bir mesaj gönderebilir, gözünü açar açmaz gülümsetebilirsiniz.

Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajları

Bu sayfada binlercesi içinden seçilmiş, sevgiliye en güzel doğum günü sözleri yer alıyor. Elbette bunu pahalı olmasa bile özel bir hediyeyle taçlandırmak gerekiyor.

Sevgiliye doğum günü mesajları uzun olacak diye bir şey yok. Ona iyi dileklerinizi sunduğunuz kısa ve özlü bir mesaj da yeterr. Önemli olan, içtenliğinizi hissettirmeniz.

Sevgiliye doğum günü mesajları kısa olursa yanlış anlaşılır diye düşünmeyin. Sonuçta zaten bugün onunla bol bol vakit geçirir, aranızda mesafeler varsa uzun uzun konuşursunuz.

‘Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun, mutlu yıllar.’ Gibi klişe mesajları sevgilinize göndermeniz abes kaçar. Ona kendisini değerli hissettirecek başka sözler söylemelisiniz. Sizi heyecanlandıran, kalbinizi verdiğiniz o insana alelâde bir doğum günü mesajı göndermeniz olacak şey değildir!

Sevgiliye özel doğum günü mesajları konusunda ilham verecek bu liste, ona varlığınızı romantik bir biçimde hissettirmeniz için hazırlandı.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Duygusal

 1. Ne yazayım ki sana? Kelimeleri anlamlandıran da sensin zaten. Bugün, dünyadaki en şanslı kişi olmamı sağlayacak insan doğdu. İyi ki doğdu.
 2. Franz Kafka ne demiş biliyor musun? ‘Dünyadaki tüm zamanları seni düşünmeye, senin için nefes almaya harcamak istiyorum.’ Ben de seni böyle seviyorum. Asla ayrılmayalım. Doğum günün kutlu olsun ömrüm.
 3. Nice günlerde sadece seninle olmak dileğiyle. İyi ki varsın!
 4. Ne yazarsam yazayım sana duyduğum aşkı anlatamaz. İyi ki doğdun bir tanem.
 5. Ben sana mecnun, sana mecburum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.
 6. Sol yanım, diğer yarım, geçmeyecek yaram. Nice yıllara.
 7. Hayatımı renklendiren sen, tüm renklerden güzel olan yine sen. Şimdi bu güzel günde kelimelerimle yanında olmak için kalbimde dalgalandırdığın denizden bir damla armağan ediyorum sana. İyi ki doğdun.
 8. Gönlüme attığın aşk tohumu kocaman bir ağaç şimdi. Ve hiçbir zaman yıkılmayacak. Seni seviyorum, iyi ki doğdun bir tanem.
 9. Bugün küçücük bir bebek olarak dünyaya gözlerini açtığın gün. Fakat kaç yıl geçerse geçsin benim bebeğim olarak kalacaksın. Mutlu yıllar.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Romantik

 1. Güneş senin için doğdu bu sabah. Yine düşlerimde sen varsın. Huzur ve mutlulukla geçireceğimiz nice senelere. Doğum günün kutlu olsun biricik sevgilim.
 2. Şimdi bir dilek tut. ‘Onunla nice yarınlara.’ Diye. İyi ki varsın, iyi ki benimsin. Güneş bir başka ışık saçıyor, hava bir başka güzel bugün. Çünkü bugün, ömrüme ömür olanın günü. Yüreğim emrine âmâde, bitmez aşk kadehinde bâde.
 3. Seninle tüm yılları bir mevsimde, tüm mevsimleri bir günde yaşamaya razıyım. Her doğum gününü birlikte geçirmek dileğiyle.
 4. Her zerremle sevdiğim sevgilim. Şimdi yanında olmasam bile; aklım ve kalbim her an seninle. Güzel günler var önümüzde. Gözlerin gibi.
 5. Her ne dilersen daha güzeli gerçek olsun. Kalbinin güzelliği ömrüne yansısın. Nice yıllara aşkım.
 6. Bu güzel yılda her gün bir öncekinden daha güzel olsun. Sen her şeyin en mükemmelini hak ediyorsun.
 7. Aşk dolu nice yıllara sevgilim. Her gün kalbime doğan, ruhumu ısıtan güneşim, hayatımın sürprizi, dünyalardan kıymetlim.
 8. Mutluluk peşini bırakmasın, başarı yakandan düşmesin. Aşktan kurtulama, nerede huzur varsa seni bulsun sevgilim!
 9. Birlikte çıktığımız bu yolda ömür boyu el ele yürümek dileğiyle. Karşımıza hangi zorluk çıkarsa çıksın, sevdamızdan büyük olamaz.

 

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri 2021

 1. Hatıralarımıza değer biçemem. Ama bunlara yenilerini ekleyebilirim. Nice hatıralar biriktireceğimiz mutlu yıllara canımın içi.
 2. Hayatımda olduğun için ne kadar teşekkür etsem az. Doğum günün kutlu olsun yaşama sebebim.
 3. Zaman, seni severken akıp geçti. Dilerim bizi bambaşka maceralara sürükler, yeni anılar katar heybemize. Doğum günün kutlu olsun.
 4. Yanındayken bile özlediğim canım sevgilim, iyi ki varsın hayat ışığım.
 5. Dünyanın eşsiz güzelliğine, onu dünyalar kadar seven insandan mesaj! Dikkat, aşırıı sevgi, aşk, tutku ve hasret içerir.
 6. Kalbinden ne geçiyorsa seninle olsun. Hayatıma anlam katanım iyi ki varsın.
 7. Milyarlarca insan var, içlerinden biri bütün güzelliklere lâyık. Şimdi bu mesajı okuyor!
 8. Bir an bile ayrılmadan nice senelere. Gözlerini gözlerimde, ellerini ellerimde bulduğum her güne şükrederek bir ömür geçirmek istiyorum.
 9. Hayatının geri kalanı yaşadığın tüm yıllardan daha güzel geçsin. Güzel yaşlara gözümün nuru.
 10. Kalbimdeki mühür sensin, her atışı da sen. Burnumda tüten koku, içimdeki tarifsiz duygu, gözlerimden akan yaş… Her şeyim sensin, mutlu yıllar sevgilim.