Kız Arkadaşa Doğum Günü Sözleri

Kız arkadaşa doğum günü sözleri ile hayatının en mutlu günlerinden birinde onun yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Sevgiliniz değilse ve hoşlanıyorsanız bu sözlerle onu etkileyebilirsiniz.

Kız arkadaşa en güzel doğum günü sözleri listemizden bir mesajı seçerek e-posta, WhatsApp veya sosyal medya aracılığıyla ileterek yeni yaşını kutlayabilirsiniz.

Ya da bu sözlerden birini ezberleyip, sevgilinizin gözlerine bakarak söyleyebilirsiniz. Aman, tam söylerken karıştırayım demeyin!

Dilerseniz SMS olarak gönderin, dilerseniz hediye notunuza yazın. Sevgiliye yaş günü mesajları hepsine uyar!

Onun kalbini tekrar çelmenizi sağlayacak bu sözlerle doğum gününü daha anlamlı kılabilirsiniz.

Kız Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Sıradışı, özgün ve orijinal sözleri bir araya getirerek hazırladığımız bu yazı, hem kısa hem de uzun mesajlar içeriyor. İstediğinizi seçip sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz.

Tabii ki sadece kız sevgiliye doğum günü sözleri yazmakla kalmamalısınız. Ona çok hoşuna gidecek bir hediye de almalısınız. Sevgi dolu sözler böyle anlam kazanır. Lüks olmasına gerek yok, samimiyetinizi gösteren anlamlı bir şey kâfi.

En özel gününde onu sevindirecek en kıymetli şey sizin özenle seçtiğiniz kelimeler olacak. Ona böyle ince bir jest yapmak istiyor fakat sevgiliye etkileyici doğum günü mesajları hazırlamakta zorlanıyorsanız dert etmenize gerek yok!

Evet, sevgilinizin doğum gününü onunla beraber kutlamanız önem taşıyor. Fakat bu anları ölümsüzleştirmek, kalıcı olmasını sağlamak için kartta veya telefonda kalacak bir mesaja da ihtiyaç var.

İşte kız arkadaşa doğum günü mesajları bu noktada devreye giriyor. Doğum günü mesajları sevgiliye güzel bir sürpriz hazırlamanın ilk adımı! Hediye fikirlerinizi güzelleştirecek, yarınlara mükemmel anılar kalmasına yardım edecek bu mesajlardan bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Kız Arkadaşa Doğum Günü Sözleri Etkileyici

 1. Pastadaki mumlar söner. İçindeki umut ve mutluluk hiç sönmesin. Karanlıkta kaldığında, yolunu ruhunun ışığı aydınlatsın. İyi ki doğdun.
 2. Hayat sürprizlere gebedir aslında. Benim sürprizim, bize dair yaşanan ne varsa. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.
 3. Mükemmel hatıralarımıza her gün bir başkasını ekleyeceğimiz nice yıllara.
 4. İyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma, bu dünyaya bir güneş doğdu ve benim dünyam oldu. Nice yıllara sevgilim.
 5. Hayata ne verirsen o da sana aynısını verir derler. Ben hayata böyle güzel bir şey vermedim ama sen çıktın karşıma. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.
 6. Attığım her adımda, aldığım her nefeste aklımda hep sen varsın. Nice mutlu yıllara aşkım.
 7. Ne kadar uzak olsak da aşkın kalbimin en derininde. Bütün hücrelerim seni arzuluyor, yüreğim senin için yanıp tutuşuyor. Hiç sönmemesi dileğiyle. İyi ki doğdun.
 8. Aradığım her şeyi sende buldum. Anladım ki senden öncesi yokmuş. Senden sonra diye bir şey de olmayacak. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Kız Arkadaşa En Güzel Doğum Günü Sözleri

 1. Seni ilk günkü aşkla seviyor, her gün daha da âşık oluyorum. Varlığını düşünmek bile kalbimin heyecanla çarpmasına yetiyor. Nice yıllara sevgilim.
 2. En tatlı anlarda beraber olmak dileğiyle. Birlikte çekeceğimiz daha çok fotoğrafımız var!
 3. Hiçbir hediye, aşkla gülen gözlerin kadar, sevgiyle dolu kalbin kadar güzel olamaz. İyi ki doğdun, yılın en güzel günü kutlu olsun.
 4. Yönümü seninle buldum, zifiri karanlıklar içindeki kalbim seninle aydınlandı. İyi ki varsın en değerlim.
 5. Bütün kötülükler uzak, tüm hüzünler yasak olsun sana. Mutluluklar yanından hiç ayrılmasın.
 6. Hayallerin aşkımız gibi gerçek, açtığın her yeni sayfa kalbin gibi tertemiz olsun. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.
 7. İyi ki varsın hayatımın baharı. Aşk bahçemizde güller hiç solmasın.
 8. Her görüşte başımı döndüren güzel kadın, her günün bir öncekinden daha güzel geçsin. Mutlu yıllar.
 9. İyi ki doğdun kalbimin sahibi. Kelimeler anlamsız kalıyor seninle, gökkuşağının renkleri bile. Gönlüme güneş, hayatıma renk olan sevgilim iyi ki doğdun.
 10. Ne kadar yaşlanırsak yaşlanalım hep genç kalacak bizim aşkımız. Nice benli yıllara. Mutlu seneler.
 11. Dün gibi hatırlıyorum tanıştığımız ilk günü. Yılların nasıl geçtiğini anlamadım seninle. İyi ki doğdun aşkım.
 12. Bugün benim bayramım, kutlu olsun sevgilim.
 13. İyi ki varsın hayatımın en değerli parçası. Seninle geçen yıllardan geriye baktığımda sadece mutluluk görüyorum.
 14. Doğum gününü kutlarım sevgilim. Bitmeyen bir aşkla, büyük özlemle, bana kattıkların için duyduğum sonsuz minnettarlıkla.
 15. Tek düşüncem sensin, tek hasretim sen. Yaşadığım hayat sensin, en güzel günlerim sen. Doğum günün kutlu olsun en güzel armağanım.